(Nie len) Reklamné predmety

„Nažehlíme, vyrežeme, alebo potlačíme čo len chcete“ 

Od reklamných pier, cez športové dresy, až po tlač fotiek na plátno. To všetko vám vieme vyrobiť. Používame niekoľko spôsobov tvorby reklamných aj iných predmetov.  Medzi tie najobľúbenejšie patrí už tradičné nažehľovanie textilných povrchov, ako sú tričká, športové dresy, plátené tašky, či bytový textil. No tampónovou tlačou vám vieme potlačiť takmer všetko čo vám napadne, napríklad perá, tašky, kľúčenky…

Termotlačou (termolis) vieme vyzdobiť šálky, hrnčeky, aj taniere. Motív môže byť akýkoľvek, či iž firemné logo, alebo váš vlastný, ako napríklad fotky, alebo kresby.

Okrem týchto techník robíme aj gravírovanie do dreva, kože, kovu a iných povrchov. Takýmto spôsobom môžete mať elegantné a luxusné diáre, alebo perá, ktoré budú skvelo prezentovať vašu firmu.

Personalizované predmety však nemusia byť len pre firemné účely, ale v menšom množstve si u nás môžete dať vyrobiť čokoľvek aj pre seba, alebo ako skvelý originálny darček. Medzi takéto produkty patrí napríklad tlač  na plátno, kde sa dajú použiť vaše vlastné fotky, alebo akékoľvek iné motívy.