Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Foto na plátno

Rodina, domov, deti, priatelia, výročia, dizajn interiérov, dekorácie do domu a ďalšie. Dostaňte svoje najvydarenejšie zábery tam, kde od nich nebudete môcť  odvrátiť zrak.

Fotoobraz z vlastnej fotky si môžete zavesiť do kancelárie, obývačky alebo ho poslať rovno do galérie, ak patríte k profesionálnym fotografom. Tlač na plátno pozdvihne na úplne inú úroveň ako umelecké fotografie, tak i čriepky z vášho posledného rodinného fotenia.

Kvalitné plátno natiahnuté na drevenom ráme.

Pri výbere fotografie je potrebné aby bol okolo hlavného motívu dostatočný okraj pre založenie okolo rámu (cca 3,5 cm na každej strane).

Pokiaľ máte záujem o iný rozmer a nenájdete ho na našich stránkach kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu na adrese: info@addart.sk.

Tlačíme na umelecké fotoplátno – biele so štruktúrovaným povrchom  440 g / m². Rozlíšenie fotografií odporúčame 5Mpx minimálne však 2Mpx. Pokiaľ Vaše fotografie nebudú v tomto minimálnom rozlíšení, nemôžeme zaručiť kvalitu tlače.

Podklady pre tlač zasielajte v pdf, tiff, jpg.

 

  •    rozmer                                  cena s DPH
  • 20 x 30 cm                                   8,90 €        
  • 30 x 40 cm                                  10,90 €
  • 40 x 50 cm                                  18,90 € 
  • 50 x 60 cm                                  24,90 €